BIRŽELIS

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Mums rūpi gamta

Daug tūkstančių metų žmogus gyveno darnoje su gamta. Galėtumėme manyti, kad kol neįvyko industrinė revoliucija ir žmonių veikla nepradėjo stipriai įtakoti klimato, nebuvo poreikio ja rūpintis. Ne visai tiesa - pirmasis rašytinis žinomas „žalias nurodymas“ buvo duotas 630 m. prieš mūsų erą Kalifo Abu Bakro savo armijai: „Saugokite kiekvieną medį, nesudeginkite jų ugnyje ir ypač tų, kurie veda vaisius, saugokite visą gyvastį, nebent reiktų maistui.“ Taip pat mastė ir savo darbuose aprašė senovės graikų filosofai, tokie kaip Hipokratas ir Aristotelis.
O terminas „ekologija“ buvo sugalvotas 1866 m. vokiečių anatomo, zoologo ir gamtininko Ernsto Heinricho Filipo Augusto Heckelio kaip „oekologie“ ( iš graikų „oikos“ - namas, būstas, tėvynė ir „logos“ - mokslas). Tą prasmę, kuria mes šį terminą suprantame šiandien, ekologija įgavo tik apie 1960 metus. O pirmasis aplinkosauginis ženklas buvo patvirtintas 1978  metais – „the Blue Angel“. Šiuo metu yra žinoma daugiau nei dvi dešimtys ekologinių ženklų ir vis daugiau produktų jais žymima.

Pirmasis ekologinis ženklas
Birželis

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Norite būti socialiai atsakingi ar prisidėti prie žalos gamtai sumažinimo? Mes jums galime patarti kaip tai padaryti - pirkite ir naudokite savo darbams perdirbtą arba popierių pažymėtą ekologiniu ženklu, įsigykite klimato kompensavimo eko kreditą.

 

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie Klimato kompensavimo projektą, kurio metu įsigijus eko kreditą, galite kompensuoti dalį gamtai padarytos žalos produkto gamybos bei transportavimo metu. Taip pat, sužinoti apie ekologinius ženklus bei gamtosauginius sertifikatus. Kaip visada tinkamiausiai išsirinkti jums padės mūsų patyrę vadybininkai.

 

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu (8-5) 2649649, o norėdami pamatyti gyvai apsilankykite mūsų Grafinio Dizaino Centre. 

FSC
EMAS logo
noric swan
Blue Angel
ANTALIS green connection
Recycling
Klimato kompensavimas