Gruodis

 

Per šiuos metus apkeliavome kelis tūkstantmečius ir sužinojome apie 12 atradimų, padarytų per juos. 
12 mėnesių vertėme kalendoriaus lapelius, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakojusius istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Dovanų pakavimo popierius

Pirmas dovanų pakavimo popierius, panašiaušias į šiandieninį, buvo parduotas „Hallmark“ parduotuvėje. Kalėdinis 1917 m. pardavimų sezonas buvo „karštas" ir broliai Hallmark susidūrė su problema - baigėsi tuo metu naudotas „tissue“ dovanų pakavimo popierius. Kadangi žmonių parduotuvėje buvo begalės ir visi norėjo, kad dovanos būtų supakuotos, broliams reikėjo rasti problemos sprendimą. Jie panaudojo sandėlyje rastą prabangų prancūzišką popierių, skirtą dėti į vokus, apmokestindami po 10 centų už lapą. Popierius buvo bematant iššluotas! Kitais metais jie užsakė daugiau tokio popieriaus, kuris vėl dingo akimirksniu. Sulaukę tokios sėkmės, 1919 metais broliai Halmark patys pradėjo pakavimo popieriaus su iliustracijomis gamybą.

Įdomūs faktai:

•    Jungtinės karalystės gyventojai kiekvienoms Kalėdoms sunaudoja apie 108 milijonus ritinių dovanų popieriaus.
•    Vidutinis amerikietis per metus dovanoja 42 dovanas ir pakavimo popieriui kasmet JAV išleidžiama daugiau nei 7 milijardai dolerių.
•    „Hallmark“ tvirtina, kad vyniojamojo popieriaus šerdims naudoja 100% perdirbtą popierių.

Dovanų pakavimo popierius
Gruodis

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Geami-WrapPak_gift.jpg

Mūsų asortimente rasite platų spalvoto šilkinio popieriaus, balto arba rudo pakavimo popieriaus bei pakavimo sistemą, susidedančią iš išskirtinio specialiai iškirsto kraft, balto šilkinio popieriaus bei patogaus stovo.

 

Daugiau dovanų pakavimo idėjų galite rasti dovanų pakavimo kataloge.

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu

(8-5) 2649649.