KAUNO GRAFINIO DIZAINO CENTRAS

KAUNO GRAFINIO DIZAINO CENTRAS – tai įrangos DEMO vieta, kur galėsite susipažinti su mūsų nuolat atnaujinamu ir besikeičianču vaizdinės reklamos įrangos asortimentu. Turėsite galimybę  išbandyti ne tik įrengimus, bet ir susipažinsite su plačiu vaizdinės reklamos medžiagų asortimentu, atspausdintais pavyzdžiais. Neliks nusivylę ir tie, kam įdomus popierius. Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, pavyzdžiai ir knygos – visa tai nugulę centro lentynose laukia jūsų. Grafinio dizaino centre visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

KONSULTACIJOS IR SEMINARAI:  Kauno Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

PAVYZDŽIAI: Čia rasite ne tik vaizdinės reklamos medžiagų, bet ir A4 formato popieriaus ir kartono, pakavimo medžiagų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

ĮRENGINIAI: Šiuo metu mūsų Kauno GDC galite susipažinti ir išbandyti mūsų atstovaujamų prekės ženklų įrangą. Peržiūrėkite eksponuojamų įrenginių sąrašą. Prieš atvykdami, maloniai prašome susisiekti su mūsų vaizdinės reklamos medžiagų ir įrangos specialistais.

SUSISIEKITE:

el.paštu gdc@antalis.com; telefonu (8 5) 2649 649; mob. +370 698 51 866

DARBO LAIKAS: darbo dienomis 9.00 - 17.00 val. (prieš atvykstant pasiskambinti)

GRAFINIO DIZAINO CENTRO KOLEKTYVAS

Daiva Mažvilaitė-Varnienė Popieriaus konsultantė, konsultuojanti popieriaus pasirinkimo, spausdinimo ir pakuotės klausimais.

Rezervuokite jos laiką konsultacijai!

Daiva organizuoja Popieriaus mokyklos seminarus Grafinio dizaino centre.

 

daiva.mazvilaite@antalis.com

Tel. (8-5) 2496 688

Robertas Šidiškis Įrangos pardavimų ir aptarnavimo vadybininkas Baltijos šalyse ir Suomijoje, konsultuojantis įrangos pasirinkimo ir techniniais klausimais.

Rezervuokite jo laiką konsultacijai!

robertas.sidiskis@antalis.com

Tel. +37069845490

Andrius Eimontas pakavimo medžiagų pardavimo vadybininkas, konsultuojantis apie pakavimo medžiagas bei įrangą.

Rezervuokite jo laiką konsultacijai!

andrius.eimontas@antalis.com

Tel. +370 68796673

 

ANTALIS Didmeninė prekyba popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagomis bei švaros ir higienos prekėmis.

Apsilankykite Antalio" internto svetainėje antalis.lt

 

Vilniaus Grafinio dizaino centras| Ukmergės g. 280, Vilnius LT-06115 | tel. 8 5 2496 688 |gdc@antalis.com

Kauno Grafinio dizaino centras | Raudondvario pl. 106, Kaunas LT-47178 | tel. 8 69 85 1866

|gdc@antalis.com 

© Antalis