KOVAS

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Kas toliau?

Sakoma, kad geriausi išradimai yra sukurti netyčia. Šis - ne išimtis. 1926 metais „Goodrich Corporation" įmonė atsitiktinai atrado vinilo chloridą (PVC). Iš pradžių tik tokie dideli klientai kaip JAV oro pajėgos galėjo sau leisti naudoti lipnias PVC dekoravimo plėvelės dėl didelės jų kainos. 1950 metais ir kitos įmonės pradėjo investuoti į vinilo chlorido gaminimo technologijas, todėl plėvelės kaina krito ir jau 1980 metais jis pradėtas taikyti labai plačiai.

Devintajame dešimtmetyje Vokietijoje buvo pilnai apklijuotas pirmas automobilis. Tai buvo taksi. Mat pagal Vokietijos įstatymus, visi taksi automobiliai turėjo būti tos pačios, nepopuliarios smėlio spalvos – nudažyti buvo brangu, o vėliau, norint juos parduoti kildavo sunkumų. Pasirinktas sprendimas apklijuoti visą automobilį PVC plėvele buvo idealus! Tai paskatino to imtis ir kitus.

PEPSI įmonė 1993 metais, reklamuodama naują produktą „Crystal Pepsi“, pirmoji panaudojo komercinę reklamą, apklijuodama autobusą.

Pirmasis apklijuotas automobilis
Kovas

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Šiandien jūs galite apklijuoti savo automobilį kokia tik sugalvojate spalva. Jei to dar ne gana - ant plėvelės galite atsispausdinti kas tik šauna į galvą. Žinoma, galite rinktis, ar jūsų automobilis blizgės, ar bus matinis... O gal norite, kad atspindėtų šviesą? Įmanoma ir tai! Automobilio apklijavimo paslaugas siūlo daugybė įmonių ir mes jas pažįstame. Norite, kad jūsų automobilis išsiskirtų iš kitų, bet nežinote nuo ko pradėti? Kreipkitės!

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie siūlomas apklijavimo plėveles, o išsirinkti tinkamiausią variantą jums padės mūsų patyrę vadybininkai. Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu (8-5) 2649649.