Lapkritis

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Tualetinis popierius

Švaros įpročiai ir naudojimasis vonios kambariu nuo tada, kai senovės graikai asmeninei higienai naudojo akmenis, iki mūsų laikų nuėjo ilgą kelią. Nors popierius buvo sukurtas jau II a. p. m. e. Kinijoje, tuo metu jis buvo labai brangus ir kaip tualetinis pradėtas naudoti tik VI a.

1857 m. J. C. Geitis iš kanapių pluošto pagamino aromatizuotus, su vandens ženklais tualetinio popieriaus lapelius, kuriuos pardavinėjo vaistinėje. Nors 1871 m. A. S. Wheeleris tapo oficialiu tualetinio popieriaus ritinėliuose „išradėju“, bet masiškai jį pardavinėti pradėjo 1879 metais T. Seimūras, E. Irvinas ir K. V. Skotas įkūrę „The Scott Paper Company “ įmonę. Tuo metu tema apie asmeninę higieną dar buvo laikoma nepadoria, jau nekalbant apie reklamą.

1930 m „Charmin” tualetinio popieriaus gamintojai pirmą kartą ant pakuočių pradėjo vaizduoti moters siluetą, pradėjo reklamuoti televizijoje.
1942 m. Šv. Andriaus popieriaus fabrikas pagamino pirmąjį minkštą dviejų sluoksnių tualetinį audinį, o 1954 m. buvo pagamintas pirmasis spalvotas tualetinis popierius.

Tai kas gi iš tikro išrado tualetinį popierių?  Tiek daug išradėjų, tiek daug prieštaringų istorinių šaltinių... 

Tualetinis popierius
Lapkritis
Vonios kamarys
Vonios kamarys

press to zoom
Tualetinio popieriaus laikikliai
Tualetinio popieriaus laikikliai

press to zoom
Tualetinis popierius
Tualetinis popierius

press to zoom
Vonios kamarys
Vonios kamarys

press to zoom
1/3

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Mūsų asortimente rasite platų Katrin produktų pasirinkimą – tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių ir šluosčių bei laikiklių. Mūsų higienos produktų specialistai išsiaiškins jūsų poreikius ir padės rasti būtent jums geriausiai tinkantį sprendimą.

Katrin rūpinasi ne tik jumis, bet ir supančia aplinka - higienos produktai gaminami tausojant aplinką.

 

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu

(8-5) 2649649.