LIEPA

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Kvepianti reklama

Vasara turbūt dažnam asocijuojasi su geru oru, maudynėmis, gamta ir kepsniais ant grilio. Tuo pasinaudojo JAV parduotuvių tinklas „The Bloom” ir Šiaurės Karolinoje šalia greitkelio pastatė didžiulį stendą – šakutę su jautienos kepsnio gabalėliu, o tiksliau gabalu!

Norėdami pareklamuoti vietinę maisto prekių parduotuvę  ir pakviesti pirkėjus įsigyti puikios jautienos kepsniams, jie nusprendė, kad vien tik vaizdo nepakanka - reikia ir kvapo. Taip nuo 2010 m. gegužės 28 iki birželio 18 dienos, piko valandomis pravažiuojantys vairuotojai galėjo ne tik matyti gigantišką šakutę, bet ir užuosti kepamo kepsnio, juodųjų pipirų ir anglies kvapą.

Ar jūs atsilaikytumėt neužsukę?! Tai buvo viena iš pirmųjų kvepiančių lauko reklamų.

Pirmoji kvepianti lauko reklama
Liepa

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Outdoor-advertising_ContentPage_259x194.

Mūsų vaizdinės reklamos medžiagų asortimente galite rasti tikrai daug įvairiausių produktų, skirtų lauko reklamai ir ne tik. Tai ir tentai, tekstilė, popierius, medžiagos šviečiančiai lauko reklamai... Vieno, ko nerasite, tai kepsnio kvapo. Bet ką gali žinoti?

 

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie lauko reklamai skirtus produktus. O pasirinkti tinkamus produktus jums padės mūsų patyrę vadybininkai.

 

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu (8-5) 2649649.