PRIVATUMO POLITIKA IR SLAPUKAI

ANTALIO PRIVATUMO POLITIKA

Bendrovė „ANTALIS“ yra įsipareigojusi atsakingai rinkti, tvarkyti ir naudoti savo klientų ir verslo partnerių asmens duomenis. Duomenų apsaugos teisės aktų nuostatos, galiojančios Europos Sąjungoje ir už Europos Sąjungos ribų, įpareigoja „ANTALIS“ laikytis griežtų duomenų apsaugos reikalavimų.

Šiame privatumo pranešime paaiškinama, kaip ANTALIS gali rinkti, naudoti ir atskleisti informaciją apie savo klientus, tiekėjus, akcininkus ir verslo partnerius, bei aprašomos Jūsų, kaip duomenų subjekto teisės, susijusios su asmens duomenų tvarkymu. Prašome atidžiai perskaityti šį privatumo pranešimą.

ANTALIO privatumo politika

WIX PRIVATUMO POLITIKA

GDC puslapis yra sukurtas naudojant WIX internetinių puslapių kūrimo platforma. 

Susipažinkite su WIX privatumo politika (anglų kalba). Politika apibrėžia kaip  šį platforma naudoja privačią informaciją.

SLAPUKAI

Slapukai yra maži skaitmenų ir raidžių failai, įrašomi lankytojo kompiuteryje, kai lankytojas atsidaro interneto svetainės langą. Jie plačiai naudojami tam, kad svetainės veiktų efektyviau, taip pat pateikia reikalingos informacijos svetainės savininkams.

Kai kurios svetainių funkcijos (pavyzdžiui, turinio bendrinimas socialiniuose tinkluose, vaizdo įrašų leidimas ir kt.) priklauso nuo trečiųjų šalių svetainių siūlomų paslaugų. Šios funkcijos įrašo slapukus, leidžiančius tokioms svetainėms sekti lankytojo naršymą. Šie slapukai įrašomi tik tada, jei lankytojas duoda savo sutikimą.

Lankytojas gali susipažinti, kokio pobūdžio slapukai naudojami svetainėje, juos priimti arba atmesti.

Jei lankytojas pasirenka neatsisiųsti slapukų, gali neveikti tam tikros svetainės funkcijos ar paslaugos.

Šioje svetainėje naudojami „seanso“ slapukai ir „nuolatiniai“ svetainės slapukai.

Seanso slapukus naudojame tam, kad sektume jūsų naršymą mūsų svetainėje. Kai naršyklė uždaroma, slapukai pašalinami iš jūsų kompiuterio.

Taip pat naudojame nuolatinius slapukus, kurie jūsų kompiuteryje lieka tol, kol yra pašalinami arba iki nustatytos konkretaus slapuko galiojimo datos pabaigos.

Taip pat naudojame trečiųjų šalių slapukus, pavyzdžiui, „Google Analytics“, kad išanalizuotume naudojimąsi šia svetaine. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitokią informaciją apie naudojimąsi svetaine, tam naudodama į naudotojų kompiuterius įrašomus slapukus. Su mūsų svetaine susijusi sugeneruota informacija naudojama ataskaitoms apie naudojimąsi svetaine kurti. „Google“ laikys šią informaciją. „Google“ privatumo politiką galima rasti adresu: http://www.google.com/privacypolicy.html.

 

Kaip naršyklėse pakeisti slapukų nustatymus?

Lankytojai gali užblokuoti slapukų laikymą, pašalinti esamus slapukus ir pakeisti laikymo kompiuteryje trukmę – tam reikia atitinkamai sukonfigūruoti savo naršyklę (paprastai tai galima padaryti skiltyse „Įrankiai“ arba „Parinktys“ / „Privatumas“ arba „Konfidencialumas“). Tačiau tokie veiksmai turi įtakos naršymui. Sistemingas slapukų išjungimas naršyklėje lankytojui neleis naudotis tam tikromis „Antalio“ teikiamomis paslaugomis ar funkcijomis, tačiau tai nebus laikoma svetainės lankytojo patirtais nuostoliais ir „Antalis“ patirtos žalos nekompensuos. Daugiau informacijos apie slapukų pašalinimą rasite svetainėse AllAboutCookies.org arba  www.google.com/privacy_ads.html.

 

Slapukų atsisakymas

Lankytojas turi žinoti, kad sistemingas slapukų išjungimas naršyklėje arba esamų slapukų pašalinimas iš naršyklės turės įtakos naršymo svetainėje patirčiai ir neleis naudotis tam tikromis svetainėje teikiamomis paslaugomis ar funkcijomis. Taip pat lankytojas turi suprasti, kad dėl su tuo susijusių nepatogumų negalės prašyti kompensacijos iš „Antalio“.

Dauguma naršyklių suteikia galimybę atmesti visus slapukus, o kai kurios naršyklės leidžia atmesti tik trečiųjų šalių slapukus.