Rugpjūtis

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Burbulinės plėvelės istorija

Žinome nemažai istorijų apie išradimus, sukurtus netyčia.  Šis produktas taip pat turėjo būti skirtas kitai paskirčiai, tačiau  nepasiteisino. 
 

Alfredas W. Fieldingas ir Marcas Chavannesas 1957 m. nusprendė sukurti naujus trimačius sienų tapetus - suklijuoti du plastiko lakštus, paliekant oro tarpus. Deja, šis interjero sprendimas buvo priverstas žlugti, nes rezultatas nebuvo patrauklus. Už tai lengvas ir turėjo puikias izoliacines savybes. Tad ši medžiaga buvo panaudota kaip šiltnamiams skirta izoliacija, o vėliau kaip pakavimo medžiaga - burbulinė plėvelė, kuri dabar žinoma kaip „Bubble Wrap”. Fieldingas ir Chavannesas 1960 m. įkūrė „Sealed Air Corporation", kuri yra ženklo „Bubble Wrap®" savininkė.
 

Nors interjere jų išradimas nebuvo panaudotas, bet šiandien naudodami jų išradimą, mes galime saugiai pakuoti siuntinius ir prekes.

Burbulinė plėvelė
Rugpjūtis

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Mūsų pakavimo medžiagų asortimente rasite ne tik standartinės burbulinės plėvelės, bet ir antistatinės, elektrai laidžios ar laminuotos popieriumi ar aliuminio folija. Taip šiai universaliai medžiagai suteikiamos papildomos apsauginės savybės. Jei nenorite sandėliuoti burbulinės plėvelės - galite ją pasigaminti patys! Mes siūlome Mini Pak’r įrenginius skirtingų tipų oro pagalvėlių gamybai.

 

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie pakavimo produktus, tarp jų ir burbulinę plėvelę bei Mini Pak'r įrenginį. O pasirinkti tinkamus produktus jums kaip visada padės mūsų patyrę vadybininkai.

 

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu (8-5) 2649649. 

Šaltinis: https://en.wikipedia.org/wiki/Bubble_Wrap_(brand)

Image by Rupert Kittinger-Sereinig and Thomas Wolter from Pixabay