Rugsėjis

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Pirmoji dizaino mokykla

Viena iš pirmųjų pasaulyje pramoninio dizaino mokykla „Bauhaus” buvo įkurta 1919 m. Veimaro mieste Vokietijoje. Nors mokykla buvo įkurta kaip statybos ir meninio pramonės gaminių apipavidalinimo mokymo centras, ilgainiui ji tapo svarbiu meno centru. 
Jos įkūrėjas buvo architektas Valteris Gropijus (Walter Gropius, 1883-1969). Mokslas „Bauhaus” buvo grindžiamas nauja radikalia meno švietimo koncepcija: meno, technologijų ir amatų vienybė vienoje kūrybinės raiškos formoje, apimanti architektūros, skulptūros ir tapybos įgūdžius. 
Tuo metu, XX a. pradžioje, pramonės revoliucija atvėrė kelius ne tik masinei daiktų gamybai, bet ir naujų medžiagų , tokių kaip betonas, stiklas ir plienas masiniam naudojimui.  Valteris Gropijus suprato, kad masinė gamyba neišvengiama, tad mašinoms bei produkcijai reikia „įkvėpti gyvybės“. 
Šioje mokykloje dėstė tokie žinomi dailininkai kaip V. Kandinskis ir P. Klė. 
Dėl tarpukario Vokietijos politinių neramumų 1933 m. ji buvo uždaryta ir dauguma jos pagrindinių dėstytojų persikėlė į Jungtines Valstijas, kur 1937 m. Čikagoje įkūrė „New Bauhaus".

Dizaino mokykla
Rugsėjis

Kaip tai susiję su Antaliu"?

white room
white room

press to zoom
design using Antalis materials
design using Antalis materials

press to zoom
Design using Antalis materials
Design using Antalis materials

press to zoom
white room
white room

press to zoom
1/6

Mūsų asortimente rasite ne tik platų dekoratyvinio popieriaus ir kartono asortimentą, skirtą pakuotėms gaminti, bet ir didelį vaizdinės reklamos medžiagų pasirinkimą. Rinkdamiesi iš skirtingų vaizdinės reklamos medžiagų, jūs galite keisti ne tik patalpų interjerą, bet ir pastatų eksterjerą (įvairūs tapetai spaudai, lipnios plėvelės, ir t.t.) bei transporto priemonių išorę (lipnios plėvelės, laminavimo plėvelės)...

 

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie interjero dizainui skirtas medžiagas. O pasirinkti tinkamus produktus jums kaip visada padės mūsų patyrę vadybininkai.

 

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu

(8-5) 2649649.