SAUSIS

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Pradedame pažintį?

Pirmoji, sausio mėnesio kortelė pristato „Lisą" - pirmąją komercinę programą „MacPaint", leidžiančią vartotojams kurti, piešti ir kitaip manipuliuoti įvairiausiais grafiniais objektais. Pirmoji šios programos versija buvo pristatyta 1984 m. sausio 22 d. „Apple Lisa" kompiuteriui. Inovatyvioji „MacPaint" programa suteikė dizaineriams galimybę piešti kompiuteriu ir atvėrė naujas galimybes dizaino pasaulyje. Vis dėlto, didžioji dalis „MacPaint" sekmės priskiriama pirmąjam „Macintosh" kompiuteriui. Tai pirmasis asmeninis kompiuteris, kuris turėjo dabar jau visiems gerai pažįstamą grafinę vartotojo sąsają. Ši, ir daugelis kitų „Apple" inovacijų nenuėjo veltui - „Macintosh" tapo bene mylimiausiu to laikotarpio kompiuteriu, o kartu su juo - ir „MacPaint" programa. Tuo metu „Macintosh" buvo galima įsigyti maždaug 2500 USD, kas buvo tikrai ne maža suma.

Pirmoji komercinė dizaino programa 
Sausis
Arjowiggins Conqueror

Arjowiggins Conqueror

Arjowiggins Curious Collection Metallics

Arjowiggins Curious Collection Metallics

Arjowiggins Keaykolour

Arjowiggins Keaykolour

Arjowiggins Pop Set

Arjowiggins Pop Set

Arjowiggins Curious Alchemy

Arjowiggins Curious Alchemy

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Ši programa ne tik atvėrė kelią kiekvienam norinčiam įgyvendinti savo idėjas ir kurti nepaprastus dalykus kompiuterio ekrane, bet ir naudojant įvairias technikas perteikti juos ant popieriaus. 

Tas pats dizainas gali atrodyti vis kitoks renkantis įvairų skirtingų kategorijų, lyginamojo svorio ar tekstūros popierių. Norite tuo įsitikinti?

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie siūlomus popieriaus produktus, o išsirinkti tinkamiausią variantą jums padės mūsų vadybininkai. Susisiekite el. paštu gdc@antalis.com arba telefonu (8-5) 2496688.