Spalis

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Kopijavimo aparatas ir spausdintuvas

Už kopijavimo aparato išradimą galime dėkoti Chesteriui Carlsonui, kuris 1938 metų spalio 22  Niujorke Astorijos viešbutyje pristatė pirmą ksenografinį atvaizdą ir tai buvo užrašas „Astoria 10.-22.-38”
Chesteris Carlsonas buvo Didžiosios Depresijos vaikas. Jo motina mirė nuo tuberkuliozės kai jis buvo 17-os, tad jam teko sunkiai dirbti, kad išsilaikytų. Dirbant  patentų biure jam buvo reikalingos daugumos dokumentų kopijos ir jis nutarė išspręsti šią problemą. Po nemažai bandymų savo namuose jis išrado spausdinimą sausu rašalu.
Carlson metodas tapo žinomas kaip Kserografija, kurio pavadinimą įkvėpė graikų kalba (gr. xeros 'sausas' + graphos 'rašymas'). Be abejo, jis dirbo kompanijoje, kuri po to pakeitė savo pavadinimą į Xerox.
Šiandienos kopijavimo aparatai ir lazeriniai spausdintuvai naudoja tuos pačius principus, kaip ir „Carlson" įrenginys. 

 

Spausdintuvas
Spalis

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Epson_80610
Epson_80610

press to zoom
epson_p20000
epson_p20000

press to zoom
Epson_Colorworks
Epson_Colorworks

press to zoom
Epson_80610
Epson_80610

press to zoom
1/4

Pradėkime nuo to, kad „Antalio" asortimente rasite biuro popieriaus įprastiems lazeriniams bei rašaliniams spausdintuvams, kopijavimo aparatams, popieriaus bei kitų medžiagų, tokių kaip kartonas ar lipnios plėvelės, spaudos pramonei, vaizdinės reklamos medžiagų plačiaformačiams spausdintuvams. Dabar galime netgi pasiūlyti  plačiaformačius spausdintuvus, spausdintuvus tiesioginei spaudai ant marškinėlių, maišelių ar kitų gaminių...

„Antalio" Kauno grafinio dizaino centre galite pamatyti ir išbandyti eksponuojamus įrenginius, o jus konsultuos patyrę technikai. Daugiau informacijos apie spaudai skirtas medžiagas rasite www.antalis.lt.

 

Susisiekite el. paštu uzsakymai@antalis.com arba telefonu

(8-5) 2649649.