VASARIS

 

Kiekvieni ateinantys metai - tai kažko naujo pradžia. Visa, kas nauja - prasideda nuo pirmo karto.
12 kalendoriaus lapelių, po vieną kiekvienam mėnesiui, papasakos istoriją apie vis kitą „pirmą kartą”.

 

Tęsiame pažintį?

1968 metais Spenceris Silveris, „3M” įmonės užsakymu stengdamasis sukurti itin stiprius klijus aeronautikos pramonei, atsitiktinai išrado daugkartinio naudojimo klijus. Jis suprato šio išradimo potencialą, bet „3M” taip nemanė. Net penkerius metus S. Silveris skleidė informaciją apie savo išradimą, tačiau nerado būdo, kaip jį pritaikyti rinkoje. 1973 m. Spencerio kolega mokslininkas Arturas Frai sužinojo apie šiuos klijus.
Savaitgaliais jis giedodavo bažnyčios chore ir naudodavo popieriaus lapelius pasižymėti puslapius giesmyne, tačiau atvertus knygą jie tesiog iškrisdavo. Jam kilo idėja S. Silverio klijus panaudoti sukuriant daug geresnį „žymeklį”. 
Arturas gavo klijų pavyzdį ir jį išbandė su lapeliu. Rezultatas buvo daug žadantis - lapelis prilipo, tačiau jį buvo galima pašalinti nepažeidžiant popieriaus lapo. Po keletos bandymų ir patobulinimų klijų formulė buvo pakoreguota ir išgautas tinkamas prilipimo ir atlipimo santykis. Nors kasmet parduodama milijardai priklijuojamų lapelių užrašams, bet jų išradėjai taip ir netapo turtuoliais.

Pirmieji lipnūs lapeliai
Vasaris
Kreidinis popierius
Biuro popierius
Spalvotas popierius
Premium kokybės popierius
Standartinis popierius

Kaip tai susiję su Antaliu"?

Ne, „Antalis" neprekiauja lipniais lapeliais. Tačiau „Antalis" yra neatsiejamas nuo įvairių popieriaus rūšių. Lipnius popieriaus lapelius naudoja daugelis jūsų, o mes galime pasiūlyti ant ko juos klijuoti - knygos, spausdintos ant mūsų knyginio popieriaus, sutartys, pranešimai bei kiti dokumentai, atspausdinti ant mūsų biuro popieriaus. Artimiausias lipniems lapeliams „Antalio" produktas - etiketinis popierius su įvairaus lipnumo pagrindu.

„Antalio" internetinėje svetainėje www.antalis.lt rasite daugiau informacijos apie siūlomus popieriaus produktus, o išsirinkti tinkamiausią variantą jums padės mūsų vadybininkai. Susisiekite el. paštu gdc@antalis.com arba telefonu (8-5) 2496688.