VILNIAUS GRAFINIO DIZAINO CENTRAS

GDC - Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai – dar ne viskas. Grafinio dizaino centre Vilniuje visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

KONSULTACIJOS IR SEMINARAI: Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

PAVYZDŽIAI: Čia rasite A4 formato popieriaus ir kartono, A5 šilkinio popieriaus, įvairių formatų vokų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

DARBŲ EKSPOZICIJA: Tai nuolat atnaujinama tikrų tikriausia ekspozicija, skirta įkvėpimui, specifinė erdvė kūrybinio mąstymo ir idėjų įgyvendinimo pavyzdžiams. Mūsų darbų ekspozicija padės Jums atrasti tinkamą terpę savo idėjų įgyvendinimui.

 

SUSISIEKITE:

el.paštu gdc@antalis.com; telefonu (8 5) 2649 649

DARBO LAIKAS: darbo dienomis 9.00 - 17.00 val.

GRAFINIO DIZAINO CENTRO KOLEKTYVAS

Daiva Mažvilaitė-Varnienė Popieriaus konsultantė, konsultuojanti popieriaus pasirinkimo, spausdinimo ir pakuotės klausimais.

Rezervuokite jos laiką konsultacijai!

Daiva organizuoja Popieriaus mokyklos seminarus Grafinio dizaino centre.

 

daiva.mazvilaite@antalis.com

Tel. (8-5) 2496 688

 

ANTALIS Didmeninė prekyba popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagomis bei švaros ir higienos prekėmis.

Apsilankykite Antalio" internto svetainėje antalis.lt

 

Vilniaus Grafinio dizaino centras| Ukmergės g. 280, Vilnius LT-06115 | tel. 8 5 2496 688 |gdc@antalis.com

Kauno Grafinio dizaino centras | Raudondvario pl. 106, Kaunas LT-47178 | tel. 8 69 85 1866

|gdc@antalis.com 

© Antalis